שלום אורח ,  התחבר
îëáé ùôò - éåúø îùúìí. éåúø áøéà.
יותר משתלם. יותר בריא.

תשכחו מכל מה שידעתם על טיפול בחמאם טורקי

תשכחו מכל מה שידעתם על טיפול בחמאם טורקי

בשכונת רמת אביב החדשה בתל אביב נפתח מרכז עיסויים וטיפולי גוף בשם טוליפ, שגולת הכותרת בו הוא הטיפול בחמאם שמציע לכם 45 דקות מענגות ובעיקר בריאות בלי מכות על הגב ובלי סצנות שראיתם אולי בסרטי הקולנוע


אבי יופה

 

במבט ראשון מרחוב רודנסקי השקט בשכונת רמת אביב החדשה בתל אביב אי אפשר להבחין בו. רק אם תקיפו את מרכז הקניות ותגיעו לכניסה האחורית שלו, תגלו שלט קטן וגרם מדרגות שמוביל, ממש כמילות השיר, לגן עדן. וגן העדן יושב ברודנסקי 5.

זו הכניסה לטוליפ, מרכז עיסויים וטיפולי גוף שנפתח בחודשים האחרונים בשכונה ומציע שירות מקצועי, טיפולים ייחודיים ובעיקר חמאם טורקי שאם תחליטו להיכנס אליו הוא ישבור לכם את המיתוס על חוויה שמלווה במכות כואבות בגב, כפי שאולי ראיתם בסרטים השונים שתיעדו מציאות אחרת בטורקיה.

גלינה אשכנזי, בעלת המקום שמאחוריה עשרות שנות ניסיון מקצועי במגוון רחב של טיפולים, תקבל אתכם בחיוך רחב וברצון עז להעביר לכם את החוויה הטובה ביותר.

היא בנתה טיפול באורך 45 דקות בחמאם שמסייע בטיהור הגוף מרעלים, ממריץ את מחזור הדם ומנקה את נקבוביות העור.

מי שייכנס אתכם לחדר המזכיר סאונה רטובה ומגיע לכמעט 40 מעלות הוא דודו, מטפל מסור ומקצועי שמאחוריו 12 שנות עבודה כמעסה. באמצעות כפפות שמסייעות בהסרת תאי עור מתים דודו עובר ומקרצף את גופכם בשלושה סבבים: תחילה בשמן קוקוס, אחר כך במלח גס מים המלח ולבסוף בסבון העשוי שמן זית ומכסה אותך בקצף נעים ואווירי כאילו אתה נח על ענן.

כל שעליכם לעשות הוא לשכב על השיש החם, לשחרר את הגוף ובעיקר את הנפש ולתת למקצועיות של דודו לקחת אתכם למקומות של שחרור והפגת מתחים. ועצה קטנה מאיתנו: בסוף הטיפול מגיע החלק שבו מתיזים עליכם מים קרים כדי לאזן את הלחות ואת החום של המקום. לרוב דודו שואל לפני אבל אם תרצו לשמור לעצמכם את מרכיב ההפתעה, תגידו לו שפשוט יפתיע אתכם ולא ישאל.

אחרי הטיפול, עטופים בחלוק, תוכלו לחזור לאחד מהחדרים במקום ולהתענג על כוס תה לימון אורגני ואמבטיה חמה ומיוחדת לרגליים מבלי למהר להתלבש ולעזוב. כי זה מה שהנחה את גלינה בפתיחת המקום – לא סרט נע של לקוחות אלא מרכז בוטיק שמאפשר בריחה לכמה שעות מהמציאות, ומציע יחס אישי כמו בבית.

בכלל, כל המהות של טוליפ היא להציע טיפולים איכותיים שמטרתם הפגת המתח של היום יום בקרב קהל הלקוחות. פרט לחמאם אפשר להזמין טיפול עיסוי רקמות עמוק, פילינג גוף במינרלים, אבנים חמות, ארומתרפיה ועוד. יש אפשרות גם לשלב טיפולים במידת הצורך.

www.tulipcenter.co.il

/Content/Gallery